EPirkt
EPirkt
  • Pārdevējs: EPirkt 100%
  • |
  • Preces kods: S0063cd38ef924b7
DIGITUS Professional DN-81000 SFP Modul LWL-LC Duplex, Multimode, 850 nm, SFP - Multimode, SFP 1.25Gbit

DIGITUS Professional DN-81000 SFP Modul LWL-LC Duplex, Multimode, 850 nm, SFP - Multimode, SFP 1.25Gbit

Cena: €16.99
  • Apraksts
  • Specifikācijas
  • Apraksts
  • Specifikācijas
StāvoklisNew
ZīmolsDIGITUS
RažotājsASSMANN Electronic GmbH PES - BO DE
ModelisDN-81000
Detaļas NumursDN-81000
KrāsaSFP - Multimode
IzmērsSFP 1.25Gbit
Atgriešanas nosacījumi: Bez Atgriešanas