Ir jautājums?:Sazinies ar mums
EPirkt
EPirkt
Sākums NET SWITCH MODULE MINI GBIC / PFT3960 DAHUA
NET SWITCH MODULE MINI GBIC / PFT3960 DAHUA

NET SWITCH MODULE MINI GBIC / PFT3960 DAHUA

Preces kods: S005f534adf60108
Cena: €37.47

Daudzums: 1

Pārdevējs: EPirkt 100%
  • Apraksts
  • Specifikācijas
  • Piegāde
  • Apraksts
  • Specifikācijas
  • Piegāde
  • Data Rate: 1.25Gbps
  • Interface: LC
  • Transmission Distance: 20 km
  • Transmission Medium: Single-mode
  • Wavelength: 1310nm/1550nm
  • Sensitivity: ≤-23dBm
  • Operating Voltage: 3.3V
  • Output Power: -9dBm~-2dBm
  • Working Temperature: -40°C ~ +85°C
  • Dimensions(WxDxH): 13.7mm x56.5mm x8.95mm

StāvoklisNew
ZīmolsDAHUA
ModelisPFT3960
00
Nosūtīt Uz:
Apstrādes Laiks: 1 diena
Atgriešanas nosacījumi: 15 dienas