Ir jautājums?:Sazinies ar mums
EPirkt
EPirkt
Sākums NET SWITCH MODULE MINI GBIC / TL-SM311LS TP-LINK
NET SWITCH MODULE MINI GBIC / TL-SM311LS TP-LINK

NET SWITCH MODULE MINI GBIC / TL-SM311LS TP-LINK

Preces kods: S005f534ae1c03c6
Cena: €13.41

Daudzums:

Pārdevējs: EPirkt 100%
  • Apraksts
  • Specifikācijas
  • Piegāde
  • Apraksts
  • Specifikācijas
  • Piegāde

The TL-SM311 series Fiber Module Cards are introduced for extending transfer distance, attached to our managed/web smart switches. They can extend the distance to several kilometers even tens of kilometers which can basically satisfy the distance requirement of LAN. Users can choose whether and which items to use the fiber modules according to the demand in order to lower cost.

Highlights:

  • Single-mode MiniGBIC module.
  • Applied to TL-SG3109/3216/3224, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351.

StāvoklisNew
ZīmolsTP-LINK
ModelisTL-SM311LS
UPC6935364030216
EAN6935364030216
IEEE 802.3zYes Network standard
00
Nosūtīt Uz:
Apstrādes Laiks: 1 diena
Atgriešanas nosacījumi: 15 dienas