EPirkt
EPirkt
Sākums NET TRANSCEIVER SFP / S-31DLC20D MIKROTIK

Šī prece ir beigusies.

  • Pārdevējs: EPirkt 100%
  • |
  • Preces kods: S005f534ae58f5e8
NET TRANSCEIVER SFP / S-31DLC20D MIKROTIK

NET TRANSCEIVER SFP / S-31DLC20D MIKROTIK

Cena: €23.12
  • Apraksts
  • Specifikācijas
  • Shipping
  • Apraksts
  • Specifikācijas
  • Shipping

S-31DLC20D is a 1.25G SFP transceiver with a 1310nm Dual LC connector, for up to 20 kilometer Single Mode fiber connections, with DDM
Units are tested and compatible with RB260GS,RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, and CCR1036-12G-4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.
 


StāvoklisNew
ZīmolsMIKROTIK
ModelisS-31DLC20D
Upc1213795
Ean1213795
{0}0
Paredzamais piegādes datums: Decembris 13 - 14
Atgriešanas nosacījumi: 15 dienas