EPirkt
EPirkt

Kas mēs esam?

 

Mēs esam pārdevēju grupa, kas specializējas preču pirkšanas un pārdošanas tirgū. 

 

Kāpēc EPirkt? Šīs platformas mērķis ir:

 

Viegli izmantot

 

Viss vietnē EPirkt ir izveidots tā, lai to viegli un ātrāk izmantotu nekā citās līdzīgās tiešsaistes vietās. Piemēram, ziņojumapmaiņas sistēma ir ar vienu klikšķi uz darījumiem, tāpēc jūs viegli varat redzēt iepriekšējo sarunu ar savu pircēju vai pārdevēju un ar vienu klikšķi redzat visus darījumus starp jums. 

 

Daudzuzdevumu veikšana

 

Krājumu lapā jūs varat viegli pielāgot preces statusu, cenas vai daudzuma ierobežojumus vairākām precēm vienlaikus.

 

Pircējs - Pārdevējs ir vienādi

 

Vietnē EPirkt mēs ļaujam pircējam un pārdevējam novērtēt darījuma kvalitāti vienādi, kas nozīmē, ka gan pircējs, gan pārdevējs var atstāt pozitīvas, neitrālas vai negatīvas atsauksmes. Tas mudina abas puses labāk komunicēt savā starpā.

 

Pārdevējam draudzīga pieredze

 

Mēs rūpējamies par saviem pārdevējiem, tāpat kā par pircējiem. Kur vairumā tiešsaistes tirdzniecības vietu rūp tikai pircēji. Mēs esam izveidojuši dažus veidus. Mēs bloķējam krāpnieciskus pircējus un pārdevējus. Mums ir laba pieredze abos veidos.

 

Krāpnieku Filtrs

 

Mums ir filtri, kurus pārdevēji var izmantot, lai bloķētu pircējus, kuri ir saņēmuši norādītas negatīvas atsauksmes % no citiem pārdevējiem.

Tas palīdz novērst krāpniekus kopumā, neļaujot viņiem ļaunprātīgi izmantot citus pārdevējus.

 

Maksas

 

Bez saraksta maksas, dalības maksas un slēptās maksas. Pārdošana ir pilnīgi par velti. Jebkādas maksas, ja tādas būs, tiks norādītas atsevišķi.

 

Pārdošana

 

Pašlaik jūs varat pārdot mazumtirdzniecībā un vairumtirdzniecībā.